Na zlepšenie našich služieb používame cookies. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať bližšie na stránke venovanej ochrane osobných údajov.

SúhlasimViac info

Informácie pre obchodníkov

Predstavujeme vám novinku v zdravej výžive od nadnárodnej spoločnosti MAGIC CORN, ktorá pôsobí po celom svete:

Zrná kukurice na lyžičke– jednoduchá a rýchla príprava kukurice v parnom hrnci,
– je zdrojom viacerých vitamínov (B1, B3, B5, B9…), bielkovín a vlákniny,
– neobsahuje cukor,
– svojou nezameniteľnou chuťou, šťavnatosťou a chrumkavosťou je vyhľadávanou pochúťkou nielen pre deti, ale aj pre dospelých,
– hlavnou výhodou našej kukurice je jej konzumácia lyžičkou z termopohárika.

Pri dohodnutom odbere dávame hrniec do bezplatného prenájmu. Kukuricu, príchute, poháriky s vrchnáčikmi a lyžičky dodávame klientovi na základe vopred dohodnutých termínov. Zákazník má možnosť vybrať si z viacerých príchutí:
– soľ
– soľ + maslo
– syrová alebo smotanovo-cibuľková príchuť

Výhodou nášho produktu je, že nepodlieha sezónnym výkyvom (je konzumovateľná celoročne).

 

Šanca pre vaše podnikanie s minimálnym kapitálom a rizikom

Kelímok so zrnami kukurice Magic CornPonúkame stánkový predaj špeciálne vypestovanej malajzijskej kukurice. Máme v ponuke predajné stánky s reklamnou potlačou Magiccorn a môžeme zabezpečiť aj reklamnú potlač vášho loga.

V ponuke máme pevné stánky vhodné na prevádzku v nákupných centrách a mobilné stánky s uzamykateľnými kolieskami, ktoré možno presúvať. Možnosti predaja sú nekonečné (jarmoky, festivaly, športové a zábavné podujatia, centrá miest, kúpaliská, lyžiarske strediská…všade tam, kde sa sústreďujú ľudia).

Svojim zákazníkom ponúkame výhody, pri väčšom odbere je elektrický hrniec na prípravu kukurice na pare zdarma. Kukurica sa dodáva v mrazenom stave (-18 °C) a po dohode vám zabezpečíme rozvoz kukurice priamo do prevádzky. Okrem kukurice dodávame aj poháriky s lyžičkami a aj samotné príchute do kukurice.

Kukurica je pestovaná na niekoľkých tisíckach hektárov poľa, následne vybraná z klasu tak, že nie je narušené kukuričné jadro a je zachovaná jej nutričná hodnota a šťavnatosť.

Magic Corn ponúka svoj produkt prostredníctvom zástupcov po celej Ázii, takmer celej Európe a časti Ameriky. Na trhu je od roku 1998 a vo svete je synonymom pre kvalitnú sladkú kukuricu.

Ku každému zákazníkovi pristupujeme individuálne a podľa požiadaviek pripravíme cenovú kalkuláciu na predaj alebo prenájom stánkov a, samozrejme, aj cenovú kalkuláciu na produkt (kukurica, príchute, poháriky, lyžičky).

Stánok Magic Corn Stánok Magic CornStánok Magic Corn Stánok Magic CornStánok Magic Corn

Vzorový stánok

stánok Magic Corn avion_shopping_park_Brno_2